Športový klub MEDVEDiCA

Športový klub MEDVEDiCA ponúka:

  1. Všeobecnú športovú prípravu – pre deti od 3 rokov, ktoré chcete podporiť práve vo všestrannom a komplexnom pohybovom rozvoji prostredníctvom rôznych druhov športov.
  2. Cyklistická prípravka – pre deti od 6 rokov, ktoré sa radi bicyklujú a chcú s nami preskúmať rôzne dostupné lokality a terény v okolí Bratislavy a popritom absolvovať všeobecnú športovú prípravu.
  3. Individuálne tréningy – docvičte nedostatky na individuálnej hodine s našim trénerom.

MEDVEDiCA tour a je tím trénerov s najvyššími trénerskými kvalifikáciami a už niekoľkoročnou skúsenosťou so športovou výukou detí. Naši tréneri sú hlavne naši kamaráti. Sme firma rodinného typu, skupina mladých ľudí, ktorá miluje prácu s deťmi, šport, aktivitu, pobyt v prírode a hlavne opätovný návrat od dnešnej pretechnizovanej chladnej doby naspäť k prirodzeným, starým (ale len dobrým a osvedčeným) tradíciám a hodnotám pri výchove detí. Deťom ponúkame komplexnú športovú prípravu cez gymnastiku, koordinačné, kondičné a loptové hry a cvičenia. Absolvujeme základné kurzy plávania, korčuľovania, lyžovania, lezenia, bicyklovania či jazdy na koni.

Okrem bežných tréningov máme pre deti prichystané sobotné tréningy a viacdenné pobytové sústredenia. Radi vás zoberieme na zaujímavé miesta a ukážeme nové netradičné aktivity a športy. Práve tieto extra tréningy sú určené aj pre vás rodičov! Chceli by sme spoločne s vami vytvoriť klub s kamarátskou rodinnou atmosférou, kde by okrem detí, radi chodili aj rodičia a spoločne tak trávili čas tam, kde je to najdôležitejšie – v prírode.