Pobytový tábor Kálnica

Vyberte dátum

26/07/2021

Miesto aktivity

Bike park Kálnica ,

Pobytový tábor Kálnica, kde s dobrou partiou a skúsenými trénermi bajkeri pojazdia známy bikepark v Kálnici. Priučia sa technike,  zlepšia svoje zručnosti, vylepšia kondičku a zabavia sa. Pre bajkerov od 8-16 rokov.

Pre koho:
vek 8 až 16 rokov

Doprava:
mikrobusom alebo vlakom (nie je zahrnutá v cene)

Ubytovanie a strava:
budeme bývať v chate a zabezpečíme stravu

Kedy a kde
pondelok: zraz 8.15, na parkovisku TYRŠOVO nábrežie Bratislava
piatok: 17:00 príchod do Bratislavy na parkovisko Tyršovo nábrežie

Cena zahŕňa:
kvalifikovaných inštruktorov, ubytovanie, stravu a vstupy do bike parku

Cena nezahŕňa:
poistenie
požičanie chráničov, integrálne prilby, bicykle

Platba: 
nie je možná platba v hotovosti, zvoľte prosím platobnú metódu bankový prevod/patba kartou.

DÔLEŽITÉ: intolerancie, alergie a iné špeciálne info k deťom napíšte prosím do POZNÁMKY.

Upozornenie:
Účtovný doklad k platbe tábora ako občianske združenie nevystavujeme. Na požiadanie emialom posielame potvrdenie prijatia platby na účet.
V prípade neúčasti (bez lekárskeho potvrdenia) vám bude zohľadnené storno nasledovne:
– zrušenie mesiac pred začiatkom tábora : 30% z celkovej sumy tábora
– zrušenie tyždeň pred začiatkom tábora : 100% z celkovej sumy tábora
Potvrdením sumy súhlasím s týmito podmienkami.

Program:

PONDELOK
UTOROK-ŠTVRTOK
PIATOK

Aktivity jazdenie na bicykloch v teréne Večer športové hry, posedenie pri ohni

8:00 Budíček 8:30 Raňajky 9:00 – 12:00 a 13.30 – 18:00 Bicyklovanie v bike parku Kálnica, pump track, malé prekážky, technika jazdy, vyskúšame vlek na bicykli a celé dni budeme jazdiť podľa chuti a schopností. 18:30 Večera 21:30 Večierka

8:00 Budíček 8:30 Raňajky 9:00 – 12:00 bicyklovanie, kúpanie 12:30 Obed, balenie sa, vyhodnotenie tábora, odovzdávanie cien 17:00 Príchod do BA na parkovisko Tyršovo nábrežie Bratislava


Registrujte sa

  • Vyberte dátum

Možnosti

Ďalšie služby

Meno Počet Cena
doprava z/do Bratislavy
16 Ostáva
35,00
Počet Celková suma

Najčastejšíe otázky

Objednanie tábora, platí sa záloha?

Tábor sa považuje za objednaný (držíme vám miesto) odoslaním objednávky a uhradením celej sumy tábora (100%) na náš účet. Nie je možná platba v hotovosti.

Ak bude pandemická situácia pretrvávať a tábor sa neuskutoční? Bude mi vrátený poplatok za tábor? A v akej výške?

Riadime sa a dodržiavame pokyny hlavného hygienika a vládnych nariadení. Ak tábor z objektívnych dôvodov, rozhodnutia vlády alebo v prípade mimoriadnych okolností, ktoré nemáme možnosť ovplyvniť a predvídať, uskutočniť nebudeme môcť, vrátime Vám uhradený tábor v plnej výške.

Vrátite mi poplatok za tábor ak ochoriem na COVID-19 alebo mi bude nariadená karanténa?

Žial, ochorenie na COVID-19 alebo karanténa nie je dôvodom na vrátenie uhradeného poplatku za tábor. Treba nás o tejto skutočnosti (o vašej situácii) čim skôr informovať, a my vám uhradené prostriedky umožníme využiť za tábor v inom termíne alebo na iné služby, ktoré ponúkame. Nevylučujeme, že v prípade nájdenia náhradníka (vašou alebo našou stranou) uhradené prostriedky za tábor môžu byť v plnej sume vrátené na váš účet.

Aké sú podmienky pri storne tábora?

V prípade neúčasti (bez lekárskeho potvrdenia) vám bude zohľadnené storno nasledovne: - zrušenie mesiac pred začiatkom tábora : 30% z celkovej sumy tábora - zrušenie tyždeň pred začiatkom tábora : 100% z celkovej sumy tábora

Môžem si uplatniť zľavu na tábor?

Žial, žiadne zľavy neposkytujeme, ani v prípade súrodencov, ani v prípade, ak plánujete tábor skrátiť o deň/dva.

Vystavujete za tábor účtovný doklad?

Účtovný doklad (faktúru) k platbe tábora ako občianske združenie NEVYSTAVUJEME. Na vašu žiadosť vám pošleme iba potvrdenie prijatia platby na účet formou e-mailu.

Potvrdenie pre zamestnávateľa?

V prípade, ak potrebujete pre zamestnávateľa potvrdenie o úhrade tábora a účasti Vášho dieťaťa v tábore, napíšte nám to na: tabory@medvedicatour.sk a my Vám vystavíme potvrdenie po ukončení tábora a zašleme vám ho emialom.

Čo si má dieťa priniesť - ako zbaliť dieťa na tábor?

Deti treba obliecť primerane počasiu (jedno sa cíti komfortnejšie v tricku, iné v ľahkej mikine), ideálne je mať vhodnú outdoorovú obuv, šiltovku, slnečné okuliare, opaľovací krém, repelent, pyžamo, kozmetiku, náhradné oblečenie na každý deň, ľahkú "šuštiačku" proti dazďu. Cennosti nech deti nechajú doma. Nevyhnutné veci: funkčný bicykel, prilbu, chrániče, sadu na lepenie kolesa, kartička poistenca (stačí kópia), fľasu na vodu, ruksak, nepremokavú bundu/pršiplášť

Kedy sa dozviem podrobné inštrukcie k táboru?

Zhruba týždeň pred začiatkom turnusu posielame všetkým prihlaseným email s inštrukciami.

Ak má moje dieťa alergiu, intoleranciu na jedlo komu to nahlásim?

Prosíme pri vypĺňaní objednávky napíšte v skratke do poznámky o akú alergiu ide, prípadne či je dieťa glutenfree, lactofree, vegetarian a pod. Odporúčame túto skutočnosť pripomenúť/prediskutovať s trénerom v prvý deň tábora ráno pri odovzdávke dieťaťa (doublecheck). Pri objednávaní jedla zohľadňujeme samozrejme tieto skutočnosti a ďeťom, ktoré majú diétu objednávame vhodné jedlo. V prípade, že má dieťa inú diétu ako sú vyššie spomenuté, prosím neváhajte nás o tom informovať emailom na tabory@medvedicatour.sk a individuálne dohodneme jedálniček.

Ak moje dieťa nemôže nastúpiť do tábora kvôli neočakávaným zdravotným problémom?

Ak dieťa ochorie, alebo nastanú zdravotné komplikácie (zlomeniny a pod.), prečo dieťa nemôže nastúpiť do tábora, po predložení lekárskeho potvrdenia o tejto skutočnosti, vám bude refundovaná plná suma uhradeného poplatku za tábor.

Mám dať svoje dieťa poistiť?

Poistenie je na individuálnom rozhodnutí každého rodiča. ŠK MEDVEDiCA nezabezpečuje poistenie. Úraz, poškodenie, odcudzenie bicykla či poškodenie cudzieho majetku nevieme negarantovať. Naši tréneri dohliadajú na bezpečnosť detí v maximálnej možnej miere, treba si však uvedomiť, že ide o rizikový a adrenalínový šport, kde sa úrazy stávajú.

Miesto aktivityTermín a čas

  • 26/07/2021
    30/07/2021
Zdieľaj!