Priateľ lesa Pezinok

Vyberte dátum

02/08/2021

Event time

0:00

Miesto aktivity

Pezinok ,

Športový program pre všetky aktívne deti od 5 do 8 rokov. Na bicykloch objavíme zelenú tvár Pezinka a jeho športové možnosti.

Kedy a kde:
Zraz 8:15
Príchod 16:30
Ihrisko pri bielenisku 48°17’47.8”N 17°15’59.0”E

Cena zahŕňa
vstupné na všetky športoviská.
prácu kvalifikovaných inštruktorov.
desiatu (ovocie), obed s nápojom a olovrant (sladkosť)
záverečné prekvapenie od MEDVEDiCE

Cena nezahŕňa
extra poistenie

Platba: 
nie je možná platba v hotovosti, zvoľte prosím platobnú metódu bankový prevod/patba kartou.

DÔLEŽITÉ: intolerancie, alergie a iné špeciálne info k deťom napíšte prosím do POZNÁMKY.

Upozornenie:
Účtovný doklad k platbe tábora ako občianske združenie nevystavujeme. Na požiadanie emialom posielame potvrdenie prijatia platby na účet.
V prípade neúčasti (bez lekárskeho potvrdenia) vám bude zohľadnené storno nasledovne:
– zrušenie mesiac pred začiatkom tábora : 30% z celkovej sumy tábora
– zrušenie tyždeň pred začiatkom tábora : 100% z celkovej sumy tábora
Potvrdením sumy súhlasím s týmito podmienkami.

Program a čo dieťa potrebuje:

PONDELOK
UTOROK
STREDA
ŠTVRTOK
PIATOK

Cyklistika Jazda na koňoch Kolektívne/loptové hry Doobedie venujeme cyklistike po chotári Pezinka, zdatnejšia skupina vystúpa na sedlo Suchého vrchu odkial si užijeme výhľad na okolie. Naspäť sa vraciame po žltej cykloturistickej značke slnečným údolím na obed do Pezinka. V areáli Rozálka si vymeníme bicykle za kone a vyskúšame si jazdu na 4-nohých tátošoch. Poobede si oddýchneme pri vode a budeme budovať tímového ducha pri kolektívnych a loptových hrách.

Cyklistika Práca s mapou a kompasom Príroda Šúrskeho pralesa Ráno začíname plánovaním trasy, snažíme sa zorientovať na mape, určíme si východiskový bod a náš dnešný cieľ - Šúrsky prales. Pomocou mierky spočítame dĺžku trasy a určíme prevýšenie, za pomoci kompasu určíme správny smer. Obedujeme vo Svätom Juri a naspäť sa vraciame pozdĺž Šúrskeho kanála až do Pezinka alebo sa priblížime vlakom.

Turistika Orientácia v teréne Výroba talizmanu/tomahawku V stredu si od bicyklov oddýchneme a pôjdeme do prírody po vlastných. V okolí Harmónie sa naučíme čitať turistické značky, skúsime vypátrať, kde sa nachádza Medvedia skala a Čertove Zuby - skalné oblasti vhodné na lezenie. Poobede si povieme niečo o prežití v lese, živote v praveku a vyrobíme si vlastný indánsky šperk, lapač snov alebo tomahawk. S kopou zážitkov sa autobusom vraciame späť.

Cyklistika / Turistika Ako založiť oheň SUP Čaká nás výlet v oblasti Kučišdorfskej doliny. Zvolíme ideálny dopravný prostriedok, teda buď bicykel alebo vlastné nohy. Spoločne vyberáme vhodné miesto na opekanie, pripravíme si drevo na oheň, ktorý zakladáme pomocou kresadla. Ak počasie dá, na neďalekej priehrade si zapádlujeme na SUPoch.

Cyklistika/turistika Ako na prvú pomoc Kúpalisko Zaujímavou destináciou je Hainburské kúpalisko, na ktoré sa zdatnejší dopravia na bicykloch (Zraz v BA pod starým mostom). Medzinárodnou cyklotrasou mimo premávky prechádzame aj okolo bunku spred druhej svetovej vojny. Zastavujeme tu na desiatovú prestávku a deťom porozprávame o tomto historickom medzníku. Po príchode nás čaká kúpanie a športové hry v areáli kúpaliska.


Registrujte sa

  • Vyberte dátum

Možnosti

Ďalšie služby

Meno Počet Cena
uskladnenie bicykla
6 Ostáva
20,00
Počet Celková suma

Najčastejšíe otázky

Objednanie tábora, platí sa záloha?

Tábor sa považuje za objednaný (držíme vám miesto) odoslaním objednávky a uhradením celej sumy tábora (100%) na náš účet. Nie je možná platba v hotovosti.

Aký program majú deti v prípade nepriaznivého počasia?

V prípade mierneho dažďa treba deťi primerane obliecť a program sa nemení, tréner môže prispôsobiť časovanie programu vzhľadom na povahu počasia (zostanú dlhšie na mieste, kde sa vedia skryť, alebo sa presunú na miesto, kde sú hustejšie stromy a tým pádom sa vyhnú premočeniu). V prípade veľmi nepriaznivého počasia ( silný dážd, búrka) sú možnými alternatívami: plaváreň, bouldering room - krytá horolezecká stena, aquapark, dinopark, výlet loďou, telocvičňa, kino, múzeum, jaskyňa, plaváreň.

Ak bude pandemická situácia pretrvávať a tábor sa neuskutoční? Bude mi vrátený poplatok za tábor? A v akej výške?

Riadime sa a dodržiavame pokyny hlavného hygienika a vládnych nariadení. Ak tábor z objektívnych dôvodov, rozhodnutia vlády alebo v prípade mimoriadnych okolností, ktoré nemáme možnosť ovplyvniť a predvídať, uskutočniť nebudeme môcť, vrátime Vám uhradený tábor v plnej výške.

Vrátite mi poplatok za tábor ak ochoriem na COVID-19 alebo mi bude nariadená karanténa?

Žial, ochorenie na COVID-19 alebo karanténa nie je dôvodom na vrátenie uhradeného poplatku za tábor. Treba nás o tejto skutočnosti (o vašej situácii) čim skôr informovať, a my vám uhradené prostriedky umožníme využiť za tábor v inom termíne alebo na iné služby, ktoré ponúkame. Nevylučujeme, že v prípade nájdenia náhradníka (vašou alebo našou stranou) uhradené prostriedky za tábor môžu byť v plnej sume vrátené na váš účet.

Aké sú podmienky pri storne tábora?

V prípade neúčasti (bez lekárskeho potvrdenia) vám bude zohľadnené storno nasledovne: - zrušenie mesiac pred začiatkom tábora : 30% z celkovej sumy tábora - zrušenie tyždeň pred začiatkom tábora : 100% z celkovej sumy tábora

Môžem si uplatniť zľavu na tábor?

Žial, žiadne zľavy neposkytujeme, ani v prípade súrodencov, ani v prípade, ak plánujete tábor skrátiť o deň/dva.

Vystavujete za tábor účtovný doklad?

Účtovný doklad (faktúru) k platbe tábora ako občianske združenie NEVYSTAVUJEME. Na vašu žiadosť vám pošleme iba potvrdenie prijatia platby na účet formou e-mailu.

Potvrdenie pre zamestnávateľa?

V prípade, ak potrebujete pre zamestnávateľa potvrdenie o úhrade tábora a účasti Vášho dieťaťa v tábore, napíšte nám to na: tabory@medvedicatour.sk a my Vám vystavíme potvrdenie po ukončení tábora a zašleme vám ho emialom.

Čo si má dieťa priniesť - ako zbaliť dieťa na tábor?

Deti treba obliecť primerane počasiu (jedno sa cíti komfortnejšie v tricku, iné v ľahkej mikine), ideálne je mať vhodnú outdoorovú obuv, šiltovku, slnečné okuliare, do batoha treba zbaliť ľahkú "šuštiačku" proti dazďu. Ruksak netreba priveľmi plniť, budú ho niesť celý deň. Cennosti nech deti nechajú doma. Je tiež vhodné deti nakrémovať opalovacím krémom hneď ráno v prípade slnečného leta. Pribaľte prípadne aj repelent (dobrovoľné). Nevyhnutné veci: funkčný bicykel, prilbu, sadu na lepenie kolesa, kartička poistenca (stačí kópia), pitie, ruksak, nepremokavú bundu/pršiplášť Podrobnejšie inštrukcie (kedy treba zbaliť aj plavky, malý uterák, prípadne cestovný pas na kúpalisko v Hainburgu) nájdete v programe na jednotlivé dni.

Kedy sa dozviem podrobné inštrukcie k táboru?

Zhruba týždeň pred začiatkom turnusu posielame všetkým prihlaseným email s inštrukciami

Ak má moje dieťa alergiu, intoleranciu na jedlo komu to nahlásim?

Prosíme pri vypĺňaní objednávky napíšte v skratke do poznámky o akú alergiu ide, prípadne či je dieťa glutenfree, lactofree, vegetarian a pod. Odporúčame túto skutočnosť pripomenúť/prediskutovať s trénerom v prvý deň tábora ráno pri odovzdávke dieťaťa (doublecheck). Pri objednávaní jedla zohľadňujeme samozrejme tieto skutočnosti a ďeťom, ktoré majú diétu objednávame vhodné jedlo. V prípade, že má dieťa inú diétu ako sú vyššie spomenuté, prosím neváhajte nás o tom informovať emailom na tabory@medvedicatour.sk a individuálne dohodneme jedálniček.

Ak moje dieťa nemôže nastúpiť do tábora kvôli neočakávaným zdravotným problémom?

Ak dieťa ochorie, alebo nastanú zdravotné komplikácie (zlomeniny a pod.), prečo dieťa nemôže nastúpiť do tábora, po predložení lekárskeho potvrdenia o tejto skutočnosti, vám bude refundovaná plná suma uhradeného poplatku za tábor.

Ako funguje služba uskladnenia bicykla?

V pondelok ráno priveziete dieťa do tábota s bicyklom. Po tábore, každý deň sa o bicykel postarajú tréneri MEDVEDiCE - uskladnia ho a noc na bezpečné miesto. Odpadá vám starosť s logistikou bicykla, vozíte do tábora iba dieťa. V piatok po tábore bicykel je opäť vo vašej logistickej réžii (odvoz domov).

Miesto aktivityTermín a čas

  • 02/08/2021
    06/08/2021
Zdieľaj!