BIKE TRAIL kemp

Vyberte dátum

06/07/2022

Event time

0:00

Miesto aktivity

Malé Karpaty ,

Tento pobytový kemp je “putovného” charakteru. Začneme v bode A a po 3 dňoch prídeme na bicykloch domov. Naša cesta “domov” bude plná šľapania, skákania, zjazdovania po zaujímavých náročných i zábavných trailoch, dokonca si postavíme vlastný skok pod dohľadom trial buildera. Vhodné pre bajkerov od 10 rokov.

Kedy a kde:
streda 6.7.2022 : zraz 8:00 parkovisko Tyršák / 9:00 Zochova Chata
piatok 8.7.2022: odovzdávka detí v Rači na Potočnej ulici 17:00

Cena zahŕňa:
preprava detí, bajkov, batožiny
3 dni strava (raňajky, desiatu – ovocie, obed s nápojom, olovrant – sladkosť, večera)
2x nocľah
1x vstup bike park Baba
práca kvalifikovaných inštruktorov
záverečné prekvapenie od MEDVEDiCE

Cena nezahŕňa:
extra poistenie

Platba: 
nie je možná platba v hotovosti, zvoľte prosím platobnú metódu bankový prevod/patba kartou.

DÔLEŽITÉ: intolerancie, alergie a iné špeciálne info k deťom vypisujete do profilu “člena rodiny” alebo do poznámky

V prípade neúčasti (bez lekárskeho potvrdenia) vám bude zohľadnené storno nasledovne:
– zrušenie mesiac pred začiatkom tábora : 30% z celkovej sumy tábora
– zrušenie tyždeň pred začiatkom tábora : 100% z celkovej sumy tábora
Potvrdením sumy súhlasím s týmito podmienkami.

Ak potrebujete doklad/fakúru o úhrade tábora prosím napíšte to do poznámky. Faktúru vám pošleme do 5 prac.dní na váš email. Dôležité – ak sa fakturačné údaje odlišujú od vašich v medvedica profile, napíšte nové údaje do poznámky.

Program, čo potrebujem:

STREDA
ŠTVRTOK
PIATOK

Zochova Chata - traily v okolí, pumptrack. Prebajkujeme na Pezinskú Babu - tam máme base camp na 2 noci aj so stravou, veci nám dovezie naša dodávka. Večer pozeráme bike filmy a oddychujeme.

Jazdíme Babské traily - 2hodiny vlek, Poobede kopeme vlastný skok - pod vedením trail buildera. Večer opekačka.

Jazdíme traily v okolí Pezinskej baby. Presúvame sa na bajkoch smer Biely kríž - obed. TBK a koniec tábora v Raci na Potočnej ulici 17:00.


Najčastejšíe otázky

Objednanie kempu, platí sa záloha?

Kemp sa považuje za objednaný (držíme vám miesto) odoslaním objednávky a uhradením celej sumy (100%) na náš účet. Nie je možná platba v hotovosti.

Aký program majú deti v prípade nepriaznivého počasia?

V prípade mierneho dažďa treba deťi primerane obliecť a program sa nemení, tréner môže prispôsobiť časovanie programu vzhľadom na povahu počasia (zostanú dlhšie na mieste, kde sa vedia skryť, alebo sa presunú na miesto, kde sú hustejšie stromy a tým pádom sa vyhnú premočeniu). V prípade veľmi nepriaznivého počasia ( silný dážd, búrka) sú možnými alternatívami: plaváreň, bouldering room - krytá horolezecká stena, telocvičňa, kino, plaváreň.

Ak bude pandemická situácia pretrvávať a kemp sa neuskutoční? Bude mi vrátený poplatok? A v akej výške?

Riadime sa a dodržiavame pokyny hlavného hygienika a vládnych nariadení. Ak kemp z objektívnych dôvodov, rozhodnutia vlády alebo v prípade mimoriadnych okolností, ktoré nemáme možnosť ovplyvniť a predvídať, uskutočniť nebudeme môcť, vrátime Vám uhradený kemp v plnej výške.

Vrátite mi poplatok za kemp ak ochoriem (COVID-19 alebo iná choroba) alebo mi bude nariadená karanténa?

Áno, v prípade ak máte potvrdenie od lekára. Žial, karanténa nie je dôvodom na vrátenie uhradeného poplatku za tábor. Treba nás o tejto skutočnosti (o vašej situácii) čim skôr informovať, a my vám uhradené prostriedky umožníme využiť za tábor v inom termíne alebo na iné služby, ktoré ponúkame. Nevylučujeme, že v prípade nájdenia náhradníka (vašou alebo našou stranou) uhradené prostriedky za kemp môžu byť v plnej sume vrátené na váš účet.

Aké sú podmienky pri storne kempu?

V prípade neúčasti (bez lekárskeho potvrdenia) vám bude zohľadnené storno nasledovne: - zrušenie mesiac pred začiatkom tábora : 30% z celkovej sumy kempu - zrušenie tyždeň pred začiatkom tábora : 100% z celkovej sumy kempu

Môžem si uplatniť zľavu?

Žial, žiadne zľavy neposkytujeme, ani v prípade súrodencov.

Vystavujete za kemp účtovný doklad?

Áno, ak potrebujete doklad, vystavíme vám faktúru. Prosím nezabudnite to spomenúť v poznámke. Spracovanie môže trvať niekoľko dní. V prípade, že vám faktúra nepríde do týždňa na váš email kontaktujte nás prosím (0911 410 025)

Čo si má dieťa priniesť - ako zbaliť dieťa?

Deti treba obliecť primerane počasiu (jedno sa cíti komfortnejšie v tricku, iné v ľahkej mikine), ideálne je mať vhodnú outdoorovú obuv, šiltovku, slnečné okuliare, do batoha treba zbaliť oblečenie na 3 dni, ľahkú "šuštiačku" proti dazďu a jednoduchú kozmetiku. Ruksak netreba priveľmi plniť, budú ho niesť celý deň. Cennosti nech deti nechajú doma. Pribaľte prípadne aj opaľovací krém a repelent (dobrovoľné). Nevyhnutné veci: funkčný bicykel, prilbu, sadu na lepenie kolesa, kartička poistenca (stačí kópia), pitie, ruksak, nepremokavú bundu/pršiplášť.

Kedy sa dozviem podrobné inštrukcie ku kempu?

Zhruba týždeň pred začiatkom turnusu posielame všetkým prihlaseným email s inštrukciami.

Ak má moje dieťa alergiu, intoleranciu na jedlo komu to nahlásim?

Prosíme pri vypĺňaní objednávky napíšte v skratke do poznámky o akú alergiu ide, prípadne či je dieťa glutenfree, lactofree, vegetarian a pod. Odporúčame túto skutočnosť pripomenúť/prediskutovať s trénerom v prvý deň kempu ráno pri odovzdávke dieťaťa (doublecheck). Pri objednávaní jedla zohľadňujeme samozrejme tieto skutočnosti a ďeťom, ktoré majú diétu objednávame vhodné jedlo. V prípade, že má dieťa inú diétu ako sú vyššie spomenuté, prosím neváhajte nás o tom informovať emailom na tabory@medvedicatour.sk a individuálne dohodneme jedálniček.

Ak moje dieťa nemôže nastúpiť do kempu kvôli neočakávaným zdravotným problémom?

Ak dieťa ochorie, alebo nastanú zdravotné komplikácie (zlomeniny a pod.), prečo dieťa nemôže nastúpiť do kempu, po predložení lekárskeho potvrdenia o tejto skutočnosti, vám bude refundovaná plná suma uhradeného poplatku.

Miesto aktivityTermín a čas

  • 06/07/2022
    08/07/2022
Zdieľaj!