Ponúkame športovú prípravu pre deti počas celého školského roka (september-jún):

  • Všeobecnú športovú prípravu – pre deti od 3 rokov, ktoré chcete podporiť vo všestrannom a komplexnom pohybovom rozvoji prostredníctvom rôznych druhov športov. Možnosť zúčastniť sa zimných a letných sústredení.
  • PROteam BIKE – pre deti od 7 rokov, s cieľom zdokonalovať svoje zručnosti a techniku na horskom bicykli. Systém tréningov sa venuje rozvoju kondičných a koordinačných schopností jednotlivca, ktoré mladí športovci uplatnia vo výšľapoch smerom hore, na jazde po trailoch ako i pri pumpovaní na vlnách. Počas sezóny zabojujeme na pretekoch doma i v zahraničí.
  • PROteam SKI – pre deti od 7 rokov – pre väčšie deti, ktoré sa už chcú lyžiarsky profilovať. Podstata trénovania v tejto malej skupine detí  je dlhodobá systematická príprava a aktívna účasť na pretekoch zjazdového lyžovania doma i v zahraničí.
  • Parkour – tréning účinných pohybov a rozvoj tela a mysle, aby sa človek vo všetkých situáciách (a predovšetkým kritických) vedel pohybovať pokojne a sebaisto v meste či v prírodnom prostredí.

 

Prihlásiť sa

S týmito tréningami začíname v tomto školskom roku 2020/2021 na jeseň:

Ponuka tréningov na celý ŠR 2020/2021:

ROZVRH vo väčšom rozlíšení TU.