Denný bike tábor I. Bratislava

Vyberte dátum

19/07/2021

26/07/2021

02/08/2021

09/08/2021

16/08/2021

Event time

0:00

0:00

0:00

0:00

0:00

Miesto aktivity

Rôzne lokality ,

Športový program pre všetky aktívne deti od 7 do 10 rokov. Program zameraný najmä na cyklistiku v rôznych terénoch. Ukážeme si cyklistické triky, fígle a popri spoznávania okolia Bratislavy deti čaká bohatý športový program.

Kedy a kde:
pondelok, stredu, piatok : zraz 8:30 na parkovisku TYRŠÁK
utorok, štvrtok:  zraz 8.30 na Železnaj Studienke, na parkovisku pod červeným mostom.

Cena zahŕňa:
vstupné na všetky športoviská
prácu kvalifikovaných inštruktorov
desiatu (ovocie), obed s nápojom) a olovrant (sladkosť)
záverečné prekvapenie od ŠK MEDVEDiCA

Cena nezahŕňa:
extra poistenie

Platba: 
nie je možná platba v hotovosti, zvoľte prosím platobnú metódu bankový prevod/patba kartou.

DÔLEŽITÉ: intolerancie, alergie a iné špeciálne info k deťom napíšte prosím do POZNÁMKY.

Upozornenie:
Účtovný doklad k platbe tábora ako občianske združenie nevystavujeme. Na požiadanie emialom posielame potvrdenie prijatia platby na účet.
V prípade neúčasti (bez lekárskeho potvrdenia) vám bude zohľadnené storno nasledovne:
– zrušenie mesiac pred začiatkom tábora : 30% z celkovej sumy tábora
– zrušenie tyždeň pred začiatkom tábora : 100% z celkovej sumy tábora
Potvrdením sumy súhlasím s týmito podmienkami.

Program, čo potrebujem:

 

PONDELOK
UTOROK
STREDA
ŠTVRTOK
PIATOK

Kedy a kde Zraz 8:15, odchod 8:30, príchod 16:30 parkovisko pri TYRŠÁKU Aktivity Cyklistika Jazda na koni Športové hry Program Bicyklový výlet popri Dunaji Jazdecký klub Rusovce / Rajka 12:30 Obed Bicyklovanie v teréne pri jazerách a návrat do Sadu. Športové hry (futbal, frisbee, petanque... -technika bicyklovania, bezpečnosť pri jazde Čo potrebujem Kartičku poistenca Bicykel Prilbu Slnečné okuliare Pitie Nepremokavú bundu/pršiplášť

Kedy a kde Zraz 8:30, koniec 16:30 Železná studnička (parkovisko pod červeným mostom) Aktivity Horská cyklistika Športové hry Program Horská cyklistika - väčšie prevýšenia, singláče, technické zjazdy. 12:30 obed na Horárni Pekná cesta Športové hry (futbal, frisbee...) -technika jazdy v teréne, servis a oprava bicykla, defekt Čo potrebujem Kartičku poistenca, bicykel, prilbu, slnečné okuliare, pitie a nepremokavú bundu.

Kedy a kde Zraz 8:30, príchod 16:30 parkovisko pri TYRŠÁKU Aktivity Cyklistika Jazda na kanoe v lodenici Športové hry Program Bicyklovanie popri Dunaji, v meste a po nábreží 12:30 Obed Jazdenie na kanoe inštruktorom na Karloveskom ramene Športové hry (futbal, frisbee, petanque... -technika bicyklovania na ceste, technika jazdy na kanoe, prvá pomoc Čo potrebujem Kartičku poistenca, bicykel, prilbu, slnečné okuliare, plavky, pitie a nepremokavú bundu.

Kedy a kde Zraz 8:30, koniec 16:30 Železná studnička (parkovisko pod červeným mostom) Aktivity Horská cyklistika Športové hry Program Horská cyklistika - väčšie prevýšenia, technické chodníky, prekážky, zjazdy. 12:30 opekačka v lese v Karpatoch Orientačná cyklistika- čítanie mapy Športové hry (futbal, frisbee...) - technika jazdy v teréne, orientačná a súťažná cyklistika Čo potrebujem Kartičku poistenca, bicykel, prilbu, slnečné okuliare, pitie a nepremokavú bundu.

Kedy a kde Zraz 8:30, koniec 16:30 parkovisko pri TYRŠÁKU Aktivity Cyklistika Plávanie Športové hry Program Bicyklový výlet po hrádzi do Rakúska 12:30 obed pizza Kúpanie na kúpalisku v Hainburgu. Športové hry (futbal, petanque, frisbee...) - technika jazdy na ceste, jazda v balíku, cestná cyklistika Čo potrebujem Cestovný pas, kartičku poistenca, bicykel, prilbu, slnečné okuliare, plavky, uterák, pitie a nepremokavú bundu.


Registrujte sa

 • Vyberte dátum

Možnosti

Ďalšie služby

Meno Počet Cena
uskladnenie bicykla
0 Ostáva
Nie je k dospozícii 50,00
Počet Celková suma

Najčastejšíe otázky

Objednanie tábora, platí sa záloha?

Tábor sa považuje za objednaný (držíme vám miesto) odoslaním objednávky a uhradením celej sumy tábora (100%) na náš účet. Nie je možná platba v hotovosti.

Aký program majú deti v prípade nepriaznivého počasia?

V prípade mierneho dažďa treba deťi primerane obliecť a program sa nemení, tréner môže prispôsobiť časovanie programu vzhľadom na povahu počasia (zostanú dlhšie na mieste, kde sa vedia skryť, alebo sa presunú na miesto, kde sú hustejšie stromy a tým pádom sa vyhnú premočeniu). V prípade veľmi nepriaznivého počasia ( silný dážd, búrka) sú možnými alternatívami: plaváreň, bouldering room - krytá horolezecká stena, aquapark, dinopark, výlet loďou, telocvičňa, kino, múzeum, jaskyňa, plaváreň.

Ak bude pandemická situácia pretrvávať a tábor sa neuskutoční? Bude mi vrátený poplatok za tábor? A v akej výške?

Riadime sa a dodržiavame pokyny hlavného hygienika a vládnych nariadení. Ak tábor z objektívnych dôvodov, rozhodnutia vlády alebo v prípade mimoriadnych okolností, ktoré nemáme možnosť ovplyvniť a predvídať, uskutočniť nebudeme môcť, vrátime Vám uhradený tábor v plnej výške.

Vrátite mi poplatok za tábor ak ochoriem na COVID-19 alebo mi bude nariadená karanténa?

Žial, ochorenie na COVID-19 alebo karanténa nie je dôvodom na vrátenie uhradeného poplatku za tábor. Treba nás o tejto skutočnosti (o vašej situácii) čim skôr informovať, a my vám uhradené prostriedky umožníme využiť za tábor v inom termíne alebo na iné služby, ktoré ponúkame. Nevylučujeme, že v prípade nájdenia náhradníka (vašou alebo našou stranou) uhradené prostriedky za tábor môžu byť v plnej sume vrátené na váš účet.

Aké sú podmienky pri storne tábora?

V prípade neúčasti (bez lekárskeho potvrdenia) vám bude zohľadnené storno nasledovne: - zrušenie mesiac pred začiatkom tábora : 30% z celkovej sumy tábora - zrušenie tyždeň pred začiatkom tábora : 100% z celkovej sumy tábora

Môžem si uplatniť zľavu na tábor?

Žial, žiadne zľavy neposkytujeme, ani v prípade súrodencov, ani v prípade, ak plánujete tábor skrátiť o deň/dva.

Vystavujete za tábor účtovný doklad?

Účtovný doklad (faktúru) k platbe tábora ako občianske združenie NEVYSTAVUJEME. Na vašu žiadosť vám pošleme iba potvrdenie prijatia platby na účet formou e-mailu.

Potvrdenie pre zamestnávateľa?

V prípade, ak potrebujete pre zamestnávateľa potvrdenie o úhrade tábora a účasti Vášho dieťaťa v tábore, napíšte nám to na: tabory@medvedicatour.sk a my Vám vystavíme potvrdenie po ukončení tábora a zašleme vám ho emialom.

Čo si má dieťa priniesť - ako zbaliť dieťa na tábor?

Deti treba obliecť primerane počasiu (jedno sa cíti komfortnejšie v tricku, iné v ľahkej mikine), ideálne je mať vhodnú outdoorovú obuv, šiltovku, slnečné okuliare, do batoha treba zbaliť ľahkú "šuštiačku" proti dazďu. Ruksak netreba priveľmi plniť, budú ho niesť celý deň. Cennosti nech deti nechajú doma. Je tiež vhodné deti nakrémovať opalovacím krémom hneď ráno v prípade slnečného leta. Pribaľte prípadne aj repelent (dobrovoľné). Nevyhnutné veci: funkčný bicykel, prilbu, sadu na lepenie kolesa, kartička poistenca (stačí kópia), pitie, ruksak, nepremokavú bundu/pršiplášť Podrobnejšie inštrukcie (kedy treba zbaliť aj plavky, malý uterák, prípadne cestovný pas na kúpalisko v Hainburgu) nájdete v programe na jednotlivé dni.

Kedy sa dozviem podrobné inštrukcie k táboru?

Zhruba týždeň pred začiatkom turnusu posielame všetkým prihlaseným email s inštrukciami.

Ak má moje dieťa alergiu, intoleranciu na jedlo komu to nahlásim?

Prosíme pri vypĺňaní objednávky napíšte v skratke do poznámky o akú alergiu ide, prípadne či je dieťa glutenfree, lactofree, vegetarian a pod. Odporúčame túto skutočnosť pripomenúť/prediskutovať s trénerom v prvý deň tábora ráno pri odovzdávke dieťaťa (doublecheck). Pri objednávaní jedla zohľadňujeme samozrejme tieto skutočnosti a ďeťom, ktoré majú diétu objednávame vhodné jedlo. V prípade, že má dieťa inú diétu ako sú vyššie spomenuté, prosím neváhajte nás o tom informovať emailom na tabory@medvedicatour.sk a individuálne dohodneme jedálniček.

Ak moje dieťa nemôže nastúpiť do tábora kvôli neočakávaným zdravotným problémom?

Ak dieťa ochorie, alebo nastanú zdravotné komplikácie (zlomeniny a pod.), prečo dieťa nemôže nastúpiť do tábora, po predložení lekárskeho potvrdenia o tejto skutočnosti, vám bude refundovaná plná suma uhradeného poplatku za tábor.

Ako funguje služba uskladnenia bicykla?

V pondelok ráno priveziete dieťa do tábota s bicyklom. Po tábore, každý deň sa o bicykel postarajú tréneri MEDVEDiCE, naložia ho do dodávky a odvezú na strážené miesto. Každé ráno bicykle privezú. Takže vám odpadá starosť s logistikou bicykla, vozíte do tábora iba dieťa. V piatok po tábore bicykel je opäť vo vašej logistickej réžii (odvoz domov)

Miesto aktivityTermín a čas

 • 19/07/2021
  23/07/2021
 • 26/07/2021
  30/07/2021
 • 02/08/2021
  06/08/2021
 • 09/08/2021
  13/08/2021
 • 16/08/2021
  20/08/2021

View All Date

Hide All Date

Zdieľaj!