Denný bike tábor III. Bratislava

Vyberte dátum

19/07/2021

02/08/2021

09/08/2021

16/08/2021

Miesto aktivity

Rôzne lokality ,

Športovo bajkový program pre všetky aktívne deti od 12 do 16 rokov. Náročnejší program ako v Bike I.,II. Každý deň na bicykli, vyskúšame bicrosovú dráhu, singláče v Karpatoch.

Kedy a kde:
pondelok, stredu, piatok : zraz 8:30 na parkovisku TYRŠÁK
utorok, štvrtok:  zraz 8.30 na Železnaj Studienke, na parkovisku pod červeným mostom.

Cena zahŕňa:
vstupné na všetky športoviská.
prácu kvalifikovaných inštruktorov
desiatu (ovocie), obed s nápojom a olovrant (sladkosť)
záverečné prekvapenie od ŠK MEDVEDICA

Cena nezahŕňa:
extra poistenie

Platba: 
nie je možná platba v hotovosti, zvoľte prosím platobnú metódu bankový prevod/patba kartou.

DÔLEŽITÉ: intolerancie, alergie a iné špeciálne info k deťom napíšte prosím do POZNÁMKY.

Upozornenie:
Účtovný doklad k platbe tábora ako občianske združenie nevystavujeme. Na požiadanie emialom pošleme potvrdenie prijatia platby na účet.
V prípade neúčasti (bez lekárskeho potvrdenia) vám bude zohľadnené storno nasledovne:
– zrušenie mesiac pred začiatkom tábora : 30% z celkovej sumy tábora
– zrušenie tyždeň pred začiatkom tábora : 100% z celkovej sumy tábora
Potvrdením sumy súhlasím s týmito podmienkami.

Program a čo dieťa potrebuje:

PONDELOK
UTOROK
STREDA
ŠTVRTOK
PIATOK

Kedy a kde: Zraz o 8.15, odchod 8.30, príchod 16.30 parkovisko pri TYRŠAKU Aktivity: Cyklistika cestná ciklistika - jazda v balíku Športové hry - futbal, frisbee, hekisek, petanque... Program: Cyklistický výlet po hrádzi, okolo housboat-ov až do Čunova. Tam prehliadka areálu vodných športov. 12.30 Obed v Čunove Návrat okolo jazier cez Rusovce a po hrádzi naspäť do parku. Oddych a športové hry. - technika jazdy na bicykli, servis bicykla, oprava defektu, zásady bezpečnosti Čo potrebujem: kartičku poistenca bicykel, prilbu, pitie, slnečné okuliare, nepremokavú bundu/pršiplášť

Kedy a kde: Zraz o 8.15, odchod 8.30, príchod 16.30 Železná studienka (parkovisko pod červeným mostom) Aktivity: Horská cyklistika Športové hry Program: Horská cyklistika - technický terén- šotolina, single, Cérová dráha. 12.30 Obedná opekačka Orientácia v teréne, práca s mapou, čítanie značiek. Jazda po technických trailoch a náročnejších zjazdoch naspäť na Železnú. - práca s mapou, prežitie v horách, poznávanie terénu, rastlín a živočíchov. Čo potrebujem: kartičku poistenca bicykel, prilba, lepenie, pitie, nepremokavú bundu/pršiplášť

Kedy a kde: Zraz o 8.15, odchod 8.30, príchod 16.30 parkovisko pri TYRŠÁKU Aktivity: bicrosova draha Iuventa jazda na kanoe a kajaku športové hry - futbal, fribee, hekisek, petanque Program: Dobicyklujeme do Iuventy a budeme trénovať na bikroske. 12.30 Obed-pizza Odchod na lodenicu na Karloveskom ramene a tam jazda na kanoe a kajaku s inštruktormi. Potom návrat pod Starý most. - technika jazdy na bicykloch, lodiach, poskytnutie prvej pomoci pri úrazoch Čo potrebujem: kartičku poistenca bicykel, prilbu, tenisky, šiltovku, plavky, slnečné okuliare, nepremokavú bundu/pršiplášť

Kedy a kde: Zraz o 8.15, odchod 8.30, príchod 16.30 Železná studienka (parkovisko pod červeným mostom) Aktivity: Horská cyklistika bike park Koliba Program: Jazdenie v bike parku 12.30 obed - opekačka Technika jazdy, vyskúšame si jazdu na lanovke - technika jazdy na bicykli. Čo potrebujem: kartičku poistenca bicykel, prilbu, chrániče, slnečné okuliare, šiltovku, opaľovací krém, nepremokavú bundu/pršiplášť

Kedy a kde: Zraz o 8.15, odchod 8.30, príchod 16.30 parkovisko pri TYRŠÁKU Aktivity: Cyklistika Plávanie Športové hry - futbal, frisbee, hekisek, petanque Program: Cyklovýlet popri Dunaji do Hainburgu. Výstup na hrad. 12.30 Obed Návšteva hainburského kúpaliska, potom návrat na bicykloch domov do Sadu J.Kráľa. - technika plávania a nácvik záchrany topiaceho, jazda na bicykli v skupine, v balíku. Čo potrebujem: kartičku poistenca a cestovný PAS. bicykel, prilbu, pitie, slnečné okuliare, plavky a uterák, nepremokavú bundu/pršiplášť


Registrujte sa

 • Vyberte dátum

Možnosti

Ďalšie služby

Meno Počet Cena
uskladnenie bicykla
9 Ostáva
30,00
Počet Celková suma

Najčastejšíe otázky

Objednanie tábora, platí sa záloha?

Tábor sa považuje za objednaný (držíme vám miesto) odoslaním objednávky a uhradením celej sumy tábora (100%) na náš účet. Nie je možná platba v hotovosti.

Aký program majú deti v prípade nepriaznivého počasia?

V prípade mierneho dažďa treba deťi primerane obliecť a program sa nemení, tréner môže prispôsobiť časovanie programu vzhľadom na povahu počasia (zostanú dlhšie na mieste, kde sa vedia skryť, alebo sa presunú na miesto, kde sú hustejšie stromy a tým pádom sa vyhnú premočeniu). V prípade veľmi nepriaznivého počasia ( silný dážd, búrka) sú možnými alternatívami: plaváreň, bouldering room - krytá horolezecká stena, aquapark, dinopark, výlet loďou, telocvičňa, kino, múzeum, jaskyňa, plaváreň.

Ak bude pandemická situácia pretrvávať a tábor sa neuskutoční? Bude mi vrátený poplatok za tábor? A v akej výške?

Riadime sa a dodržiavame pokyny hlavného hygienika a vládnych nariadení. Ak tábor z objektívnych dôvodov, rozhodnutia vlády alebo v prípade mimoriadnych okolností, ktoré nemáme možnosť ovplyvniť a predvídať, uskutočniť nebudeme môcť, vrátime Vám uhradený tábor v plnej výške.

Vrátite mi poplatok za tábor ak ochoriem na COVID-19 alebo mi bude nariadená karanténa?

Žial, ochorenie na COVID-19 alebo karanténa nie je dôvodom na vrátenie uhradeného poplatku za tábor. Treba nás o tejto skutočnosti (o vašej situácii) čim skôr informovať, a my vám uhradené prostriedky umožníme využiť za tábor v inom termíne alebo na iné služby, ktoré ponúkame. Nevylučujeme, že v prípade nájdenia náhradníka (vašou alebo našou stranou) uhradené prostriedky za tábor môžu byť v plnej sume vrátené na váš účet.

Aké sú podmienky pri storne tábora?

V prípade neúčasti (bez lekárskeho potvrdenia) vám bude zohľadnené storno nasledovne: - zrušenie mesiac pred začiatkom tábora : 30% z celkovej sumy tábora - zrušenie tyždeň pred začiatkom tábora : 100% z celkovej sumy tábora

Môžem si uplatniť zľavu na tábor?

Žial, žiadne zľavy neposkytujeme, ani v prípade súrodencov, ani v prípade, ak plánujete tábor skrátiť o deň/dva.

Vystavujete za tábor účtovný doklad?

Účtovný doklad (faktúru) k platbe tábora ako občianske združenie NEVYSTAVUJEME. Na vašu žiadosť vám pošleme iba potvrdenie prijatia platby na účet formou e-mailu.

Potvrdenie pre zamestnávateľa?

V prípade, ak potrebujete pre zamestnávateľa potvrdenie o úhrade tábora a účasti Vášho dieťaťa v tábore, napíšte nám to na: tabory@medvedicatour.sk a my Vám vystavíme potvrdenie po ukončení tábora a zašleme vám ho emialom.

Čo si má dieťa priniesť - ako zbaliť dieťa na tábor?

Deti treba obliecť primerane počasiu (jedno sa cíti komfortnejšie v tricku, iné v ľahkej mikine), ideálne je mať vhodnú outdoorovú obuv, šiltovku, slnečné okuliare, do batoha treba zbaliť ľahkú "šuštiačku" proti dazďu. Ruksak netreba priveľmi plniť, budú ho niesť celý deň. Cennosti nech deti nechajú doma. Je tiež vhodné deti nakrémovať opalovacím krémom hneď ráno v prípade slnečného leta. Pribaľte prípadne aj repelent (dobrovoľné). Nevyhnutné veci: funkčný bicykel, prilbu, sadu na lepenie kolesa, kartička poistenca (stačí kópia), pitie, ruksak, nepremokavú bundu/pršiplášť Podrobnejšie inštrukcie (kedy treba zbaliť aj plavky, malý uterák, prípadne cestovný pas na kúpalisko v Hainburgu) nájdete v programe na jednotlivé dni.

Kedy sa dozviem podrobné inštrukcie k táboru?

Zhruba týždeň pred začiatkom turnusu posielame všetkým prihlaseným email s inštrukciami.

Ak má moje dieťa alergiu, intoleranciu na jedlo komu to nahlásim?

Prosíme pri vypĺňaní objednávky napíšte v skratke do poznámky o akú alergiu ide, prípadne či je dieťa glutenfree, lactofree, vegetarian a pod. Odporúčame túto skutočnosť pripomenúť/prediskutovať s trénerom v prvý deň tábora ráno pri odovzdávke dieťaťa (doublecheck). Pri objednávaní jedla zohľadňujeme samozrejme tieto skutočnosti a ďeťom, ktoré majú diétu objednávame vhodné jedlo. V prípade, že má dieťa inú diétu ako sú vyššie spomenuté, prosím neváhajte nás o tom informovať emailom na tabory@medvedicatour.sk a individuálne dohodneme jedálniček.

Ak moje dieťa nemôže nastúpiť do tábora kvôli neočakávaným zdravotným problémom?

Ak dieťa ochorie, alebo nastanú zdravotné komplikácie (zlomeniny a pod.), prečo dieťa nemôže nastúpiť do tábora, po predložení lekárskeho potvrdenia o tejto skutočnosti, vám bude refundovaná plná suma uhradeného poplatku za tábor.

Ako funguje služba uskladnenia bicykla?

V pondelok ráno priveziete dieťa do tábota s bicyklom. Po tábore, každý deň sa o bicykel postarajú tréneri MEDVEDiCE, naložia ho do dodávky a odvezú na strážené miesto. Každé ráno bicykle privezú. Takže vám odpadá starosť s logistikou bicykla, vozíte do tábora iba dieťa. V piatok po tábore bicykel je opäť vo vašej logistickej réžii (odvoz domov)

Miesto aktivityTermín a čas

 • 19/07/2021
  23/07/2021
 • 02/08/2021
  06/08/2021
 • 09/08/2021
  13/08/2021
 • 16/08/2021
  20/08/2021

View All Date

Hide All Date

Zdieľaj!