Katarína Lehocká

Je absolventkou Fakulty matematiky, fyziky a informatiky UK v Bratislave odbor učiteľstvo telesná výchova – matematika. Je spoluzakladateľkou MEDVEDiCA Tour. Niekoľko rokov bola úspešnou cestnou cyklistkou. Bola účastníčkou ženskej Tour de France 2000!!! Stále sa venuje cestnej  aj horskej cyklistike. V zime sa veľa lyžuje a súťažne sa venuje freeridingu – zúčastňuje sa pretekov FWQ (freeride world tour qualifier). V lete skúša bajkové  enduro preteky.  Proste život v duchu “pitbullstyle”, asi preto si ju našla jej pitbullka Chillinka.

Poznávacie znamenie

Keď si myslíte, že jazdíte tak rýchlo v zjazde na biku alebo na lyžiach, že vás nepredbehne žiadna baba, tak pozor, je tu jeden šialenec… Okrem toho, že ide strašne rýchlo, bike aj lyže skutočne ovláda ona a nie naopak.

Emil Cino

Je absolventom Fakulty telesnej výchovy a športu UK v Bratislave odbor šport pre zdravie. Bol našim národným hrdinom – reprezentantom v džude 🙂 Teraz je našim zapáleným občianskym aktivistom napr. pri budovaní nových cyklochodníkov, trailov, pumptreckov a v ďalších oblastiach verejného života. Aktívne hrával aj basketbal. Veľmi rád cestuje ďaleko. Naposledy nám priniesol super kávu z Kolumbie a Bali. Stretnete ho niekde na bicykli alebo vo svojej kaviarničke Satori stage.

Poznávacie znamenie

Veľmi aktívny flegmatický pohoďák… Veľký kamarát s deťmi a celou našou planétou. Peace!

Michal Zubrík

Miško je skvelý gymnasta, biker a tréner. Ak má niekto prirodzený telent a cit pre prácu s deťmi, je to presne ON! V tréningovom procese je cielavedomý, strategický a pritom to deti netušia, len sa tešia zo zábavných tréningov. Rastie s MEDVEDiCOU a interne nesie prezývku “mladá krv”, pretože vnáša do tréningového procesu nový vánok a zmysluplne dbá na zdravý životný štýl a nás motivuje k tomu, aby sme sa”nikdy neprestali hrať”.

Poznávacie znamenie

Vyžaruje veľkú pohodu a charizmu a vyzerá ako model z katalógu. 2 v 1 🙂

Simona Hotová

Idealistka, športovkyňa, divoká amazonka, dobrodruh. . Áno, Simi vnáša do MEDVEDiCE kus seba a spestrí každú aktivitu svojským dobrodružstvom. Má rada adrenalín a plný kalendár cestovateľských a športových aktivít. Venuje sa lezeniu, bajkovaniu, lyžovaniu, kiteboardingu, paddleboardingu a jej deti sú toho všetkého súčasťou. Mať za trénerku takúto hrdinku, silnú ženu je veľká vec! Deti ju “žerú” a právom! So Simou je veľká zábava!

Poznávacie znamenie

Duracelko 🙂

Matúš Kozlovský alias “Háďo”

Extrémne športové výkony, disciplína a starostlivosť o telo a myseľ sú základné atribúty Háďa. Miluje súťaženie, prekonávanie seba a kladenie stále vyšších nárokov – to ho posúva vpred. V tréningovom procese detí je super starostlivý a rád odovzdáva svoje nadobudnuté skúsenosti ďalej. Neustále študium a prax vo fyzioterapii ho predurčuje byť profi trénerom. Sme radi, že ho máme vo svojom tíme!

Poznávacie znamenie

Pravá “záchranná” ruka fyzioterapeuta na našich inštruktorských výjazdoch. Dobrá masáž nikdy nie je zlá:-)

Michal Pokorný

Adrenalínový cyklista. Mišo robí rôzne cyklistické trialové exibície a srandičky. Je to bývalý profesionálny trailista a teraz sa vozí veľmi rád aj na bikroske alebo po lese. Veľký technik, teoretik, vždy poradí, vysvetlí aj namaže:)

Poznávacie znamenie

Keď sa naňho dlhšie pozeráš začne preskakovať na svojom bajku múrik, sud alebo nejakého dobrovoľníka, ktorého položí na zem…

Najväčšie športové úspechy

  • volejbalová liga

Dušan Šimo

Je absolventom Fakulty telesnej výchovy a športu UK v Bratislave. Odmalička sa aktívne venuje zjazdovému lyžovaniu. Od 14 rokov je učiteľom a postupne aj trénerom zjazdového lyžovania. Je učiteľom 2. kvalifikačného stupňa a trénerom 4. kvalifikačného stupňa zjazdového lyžovania. Reprezentoval Slovensko vo Svetovom pohári v Ski crosse. Úspešne súťažil v maratónoch na horských bicykloch. Obľubuje všetky outdoorové športy. Zimu bez lyžovania si nevie prestaviť. Naberal trénerské skúsenosti vo viacerých lyžiarskych kluboch, viedol úspešne Slovenský paralympijský tím ako manažér zimných športov a zároveň aj reprezentačný tréner. Trénoval reprezentáciu Libanonu a viedol juniorov na MSJ v talianskom Roccarasse. Pracuje na inováciách v zjazdovom lyžovaní a momentálne sa v tomto smere zaoberá lyžiarskymi trenažérmi. Pracoval so všetkými vekovými kategóriami od detí až po dospelých. Okrem pretekárov úspešne vychováva aj trénerov zjazdového lyžovania.

Poznávacie znamenie

O lyžovaní a cyklistike sa môže rozprávať do nekonečna. Zbožňuje prácu s deťmi, ktorá ho zmysluplne napĺňa aj vďaka jeho dcérke.

Barbora Petrová

Baša vyštudovala Fakultu telesnej výchovy a športu UK v Bratislave, odbor trénerstvo zjazdové lyžovanie. Bývala profesionálna lyžiarka a naša prvá freeriderka v ženskom rode, čo si to púšťala dole lukovskými žlabmi:) Momentálne aktívna mamička, ktorá stíha aj bajkovať, či liezť.

Poznávacie znamenie

Je všade kde sa niečo deje party, kino, akcošky…samé ucho:)

Erik Wolner

Erikovou domenou je parkour, capoeire, bojové umenia a každý zaujímavý pohyb. Jeho tréningovou metódou je “skreatívniť basic pohyby a hry”. Má prirodzenú charizmu, deti ho milujú, dokonca vzniká nový trendy účes “na Erika”, ktorý chce každý chlapec, ktorý s ním trénuje.

Poznávacie znamenie

Vždy keď ho stretnete má veselú náladu a vľúdny pohľad, asi preto, že je v platonickom spojení s prírodou a všetkými živými tvormi na tejto planéte.

Ľubomír Lehocký

Je doktorantom na Filozofickej fakulty UK v Bratislave, kde sa venuje religionistike a Vietnamu. Ľubo je najmä duchovný športovec. Vnáša medzi nás trochu iný pohľad na veci okolo. Neznamená to ale, že nešportuje. Hráva ľadový hokej, lyžuje, korčuľuje a bicykluje.

Poznávacie znamenie

Dokáže sa skamarátiť so všetkými deťmi, bavia ho detské príbehy a tie ho proste milujú.

Táňa Kolozsváryová

Vždy usmiaty a pozitívne naladený člen nášho trénerskeho tímu. Táňa ako bývalá lyžiarka v MEDVEDiCI prevažne trénuje lyžovanie, plávanie ale s trénovaním na bajku má tiež bohaté skúsenosti! Rozumie deťom a oni jej 🙂 Sme radi, ze táto intenzívna osôbka pracuje s nami a rozdáva svoju energiu ďalej.

Poznávacie znamenie

Je všade kde sa niečo deje party, kino, akcošky…samé ucho:)

Soňa Triebušníková

Vyštudovala Ekonomickú Univerzitu v Bratislave a venovala sa marketingu a reklame. Vesmír jej však nadelil viac a miluje šport, zdravie a dobrodružstvo. Venuje sa jóge, wakeboardingu, paddleboardingu, lyžovaniu, bedmintonu, turistike, bajku a stále skúša nové recepty a návody na zdravý život. Nielen jej 2 deti ale všetky, ktoré stretne jej ukazujú cestu a divokosť. Baví ju tvoriť MEDVEDiCU ( stránku, tričká, dresy, nálepky, čelenky, autá, zošity, hry, diplomy, medaile, plagáty), organizovať športové eventy ale sem tam zdoláva aj ďalšie administratívne nástrahy MEDVEDiCovského života (IT systémy). Tiež spravuje požičovňu SUPov, ona je tá, čo vám výstroj pripraví a odovzdá. Svoj pretlak energie filtruje neustálym pohybom, aktivitami a prácou, ktorá je jej dreamjobom.-)

Silvia Konečná

Bez jej profi organizačných schopnosti by sme nechodili na tie všetky super sústredenia a nezažili toľko zábavy a rodičovských párty, ktoré patria ku klubovému životu. Jej srdce patrí tanečnému parketu, stále sa vlní, žiari, usmieva a zoznamuje 🙂 Rozvíja, sceľuje a utužuje vzťahy v našej “športovej komunitke”. Energie má na rozdávanie.  Je to manažér eventov s veľkým M!