Tábor Divoká voda

Vyberte dátum

12/07/2021

23/08/2021

Miesto aktivity

areál Divoká voda, Čunovo ,

Športovo bajkový program pre všetky aktívne deti od 8 do 15 rokov (podmienkou je, že dieťa musí byť plavec!).
Každý deň program na vode aj na bicykli – skombinujeme bike aktivity s paddleboardami, tréningom na kajakoch, loptovými hrami, zábavou v bazéne a ďašími aktivitami, ktoré ponúka areál v Čunove a blízkom okolí.

Kedy a kde:
– zraz 8:15 na parkovisku Tyršovo nábrežie  alebo 8:30 na recepcii v areáli Divokej vody (pozor v pondelok idú všetci spolu do Čunova na bicykloch z Tyršáku vrámci programu)
– odovzdávka detí: 16:45 na parkovisku Tyršovo nábrežie alebo 16:30 na recepcii v areáli Divokej vody

Novinka: 1 x prespávačka v areáli Divokej vody (zo štvrtka na piatok), v bungalovoch.

Doprava:
mikrobusom (bicykle zostanú uskladnené v Čunove pondelok-piatok)
je možné tábor objednať bez dopravy a individuálne voziť dieťa každý deň do areálu Divokej vody.

Cena zahŕňa:
vstupné na všetky športoviská a zapožičanie výstroje (detský rafting, vodný skúter, kajak, kanoe, SUP, aquaroller, vonkajší bazén, futbal, voleyball, bedminton)
prácu kvalifikovaných inštruktorov
1 x ubytovanie v bungalovoch, 1 x celodenná strava
4 x desiata (ovocie), 4 x obed s nápojom a 4 x olovrant (sladkosť)
záverečné prekvapenie od ŠK MEDVEDICA

Cena nezahŕňa:
extra poistenie

Platba: 
nie je možná platba v hotovosti, zvoľte prosím platobnú metódu bankový prevod/patba kartou.

DÔLEŽITÉ: intolerancie, alergie a iné špeciálne info k deťom napíšte prosím do POZNÁMKY.

Upozornenie:
Účtovný doklad k platbe tábora ako občianske združenie nevystavujeme. Na požiadanie emialom pošleme potvrdenie prijatia platby na účet.
V prípade neúčasti (bez lekárskeho potvrdenia) vám bude zohľadnené storno nasledovne:
– zrušenie mesiac pred začiatkom tábora : 30% z celkovej sumy tábora
– zrušenie tyždeň pred začiatkom tábora : 100% z celkovej sumy tábora
Potvrdením sumy súhlasím s týmito podmienkami.

Program:

PONDELOK
UTOROK
STREDA
ŠTVRTOK - prespávačka
PIATOK

8:15 zraz na Tyršaku - všetci 12:00 príchod do areálu na bicykloch 12:30 obed 13:30 - 16:00 vodné aktivity Divoká voda 16:30 odchod u areálu Divoká voda

8:15 zraz na Tyršáku (iba tí, čo majú objednanú dopravu) 8:30 - príchod do areálu Divoká voda 9:00 - 12:00 program na bicykloch v okolí Čunova 12:30 obed 13:30 - 16:00 program na vode (paddleboardy, kajaky, bazén) 16:30 odchod z areálu Divoká voda

8:15 zraz na Tyršáku ( iba tí, čo majú objednanú dopravu) 8:30 - príchod do areálu Divoká voda 9:00 - 12:00 program na bicykloch v okolí Čunova 12:30 obed 13:30 - 16:00 program na vode (paddleboardy, kajaky, bazén) 16:30 odchod z areálu Divoká voda

8:15 zraz na Tyršáku ( iba tí, čo majú objednanú dopravu) 8:30 - príchod do areálu Divoká voda 9:00 - 12:00 program na bicykloch v okolí Čunova 12:30 obed 13:30 - 16:00 program na vode (paddleboardy, kajaky, bazén) 16:30 - 21:00 večerná grilovačka/opekačka, prespatie v bungalovoch

8:00 - raňajky 8:30 - 12:00 športový program 12:30 obed 13:30 - 16:00 športový program 16:30 odchod z areálu Divoká voda, odovzdávka detí na Tyršáku (tí, čo majú objednanú dopravu)


Registrujte sa

  • Vyberte dátum

Možnosti

Ďalšie služby

Meno Počet Cena
doprava mikrobusom
13 Ostáva
30,00
Počet Celková suma

Najčastejšíe otázky

Objednanie tábora, platí sa záloha?

Tábor sa považuje za objednaný (držíme vám miesto) odoslaním objednávky a uhradením celej sumy tábora (100%) na náš účet. Nie je možná platba v hotovosti.

Ak bude pandemická situácia pretrvávať a tábor sa neuskutoční? Bude mi vrátený poplatok za tábor? A v akej výške?

Riadime sa a dodržiavame pokyny hlavného hygienika a vládnych nariadení. Ak tábor z objektívnych dôvodov, rozhodnutia vlády alebo v prípade mimoriadnych okolností, ktoré nemáme možnosť ovplyvniť a predvídať, uskutočniť nebudeme môcť, vrátime Vám uhradený tábor v plnej výške.

Vrátite mi poplatok za tábor ak ochoriem na COVID-19 alebo mi bude nariadená karanténa?

Žial, ochorenie na COVID-19 alebo karanténa nie je dôvodom na vrátenie uhradeného poplatku za tábor. Treba nás o tejto skutočnosti (o vašej situácii) čim skôr informovať, a my vám uhradené prostriedky umožníme využiť za tábor v inom termíne alebo na iné služby, ktoré ponúkame. Nevylučujeme, že v prípade nájdenia náhradníka (vašou alebo našou stranou) uhradené prostriedky za tábor môžu byť v plnej sume vrátené na váš účet.

Aké sú podmienky pri storne tábora?

Aké sú podmienky pri storne tábora? V prípade neúčasti (bez lekárskeho potvrdenia) vám bude zohľadnené storno nasledovne: - zrušenie mesiac pred začiatkom tábora : 30% z celkovej sumy tábora - zrušenie tyždeň pred začiatkom tábora : 100% z celkovej sumy tábora

Môžem si uplatniť zľavu na tábor?

Žial, žiadne zľavy neposkytujeme, ani v prípade súrodencov, ani v prípade, ak plánujete tábor skrátiť o deň/dva.

Vystavujete za tábor účtovný doklad?

Účtovný doklad (faktúru) k platbe tábora ako občianske združenie NEVYSTAVUJEME. Na vašu žiadosť vám pošleme iba potvrdenie prijatia platby na účet formou e-mailu.

Potvrdenie pre zamestnávateľa?

V prípade, ak potrebujete pre zamestnávateľa potvrdenie o úhrade tábora a účasti Vášho dieťaťa v tábore, napíšte nám to na: tabory@medvedicatour.sk a my Vám vystavíme potvrdenie po ukončení tábora a zašleme vám ho emialom.

Čo si má dieťa priniesť - ako zbaliť dieťa na tábor?

Deti treba obliecť primerane počasiu (jedno sa cíti komfortnejšie v tricku, iné v ľahkej mikine), ideálne je mať vhodnú outdoorovú obuv, šiltovku, slnečné okuliare, do batoha treba zbaliť ľahkú "šuštiačku" proti dazďu. Cennosti nech deti nechajú doma. Je tiež vhodné deti nakrémovať opalovacím krémom hneď ráno v prípade slnečného leta. Pribaľte prípadne aj repelent a malé vreckové (dobrovoľné). Nevyhnutné veci: funkčný bicykel, prilbu, sadu na lepenie kolesa, kartička poistenca (stačí kópia), pitie, ruksak, nepremokavú bundu/pršiplášť, plavky a uterák, fľasu na vodu. Zo štvrtka na piatok deti prespia v bungalovoch areálu Divokej vody, treba im navyše pribaliť pyžamo a hygienu.

Kedy sa dozviem podrobné inštrukcie k táboru?

Zhruba týždeň pred začiatkom turnusu posielame všetkým prihlaseným email s inštrukciami.

Ak má moje dieťa alergiu, intoleranciu na jedlo komu to nahlásim?

Prosíme pri vypĺňaní objednávky napíšte v skratke do poznámky o akú alergiu ide, prípadne či je dieťa glutenfree, lactofree, vegetarian a pod. Odporúčame túto skutočnosť pripomenúť/prediskutovať s trénerom v prvý deň tábora ráno pri odovzdávke dieťaťa (doublecheck). Pri objednávaní jedla zohľadňujeme samozrejme tieto skutočnosti a ďeťom, ktoré majú diétu objednávame vhodné jedlo. V prípade, že má dieťa inú diétu ako sú vyššie spomenuté, prosím neváhajte nás o tom informovať emailom na tabory@medvedicatour.sk a individuálne dohodneme jedálniček.

Ak moje dieťa nemôže nastúpiť do tábora kvôli neočakávaným zdravotným problémom?

Ak dieťa ochorie, alebo nastanú zdravotné komplikácie (zlomeniny a pod.), prečo dieťa nemôže nastúpiť do tábora, po predložení lekárskeho potvrdenia o tejto skutočnosti, vám bude refundovaná plná suma uhradeného poplatku za tábor.

Bicykel zostane uskladnený, netreba ho voziť každý deň?

V pondelok ráno priveziete dieťa do tábota s bicyklom. Pondelok-Piatok zostane uskladnený na Divokej vode. Takže vám odpadá starosť s logistikou bicykla, vozíte do tábora iba dieťa. V piatok po tábore bicykel je opäť vo vašej logistickej réžii (odvoz domov)

Mám dieťa poistiť?

Poistenie je na individuálnom rozhodnutí každého rodiča. Treba zobrať na vedomie, že ŠK MEDVEDiCA poistenie deťom nezabezpečuje. Naši tréneri dohliadajú na bezpečnosť detí v maximálnej možnej miere, treba si však uvedomiť, že pri každom športe sa úrazy stávajú.

Miesto aktivityTermín a čas

  • 12/07/2021
    16/07/2021
  • 23/08/2021
    27/08/2021
Zdieľaj!