Priateľ lesa Bratislava

Vyberte dátum

12/07/2021

19/07/2021

26/07/2021

09/08/2021

16/08/2021

23/08/2021

Miesto aktivity

Rôzne lokality ,

Športovo tvorivý tábor pre najmenšie deti od 5 do 7 rokov. Každý deň strávime v prírode a okrem zážitkov si deti prinesú vlastnú encyklopédiu “Priateľ lesa”, kde si zaznamenajú všetko, čo im les ponúkne.

Kedy a kde:
pondelok, stredu, piatok : zraz 8:30 na parkovisku TYRŠÁK
utorok, štvrtok:  zraz 8.30 na Železnaj Studienke, na parkovisku pod červeným mostom.

Cena zahŕňa:
vstupné na všetky športoviská
prácu kvalifikovaných športových inštruktorov a umeleckých lektorov a ich pomôcky
desiatu (ovocie), obed s nápojom a olovrant (sladkosť)
záverečné prekvapenie od ŠK MEDVEDICA

Cena nezahŕňa:
extra poistenie

Platba: 
nie je možná platba v hotovosti, zvoľte prosím platobnú metódu bankový prevod/patba kartou.

DÔLEŽITÉ K PRIHLÁSENIU: intolerancie, alergie a iné špeciálne info k deťom napíšte prosím do POZNÁMKY.

Upozornenie:
Účtovný doklad k platbe tábora ako občianske združenie nevystavujeme. Na požiadanie emialom posielame potvrdenie prijatia platby na účet.
V prípade neúčasti (bez lekárskeho potvrdenia) vám bude zohľadnené storno nasledovne:
– zrušenie mesiac pred začiatkom tábora : 30% z celkovej sumy tábora
– zrušenie tyždeň pred začiatkom tábora : 100% z celkovej sumy tábora
Potvrdením sumy súhlasím s týmito podmienkami.

Program, čo potrebujem:

PONDELOK
UTOROK
STREDA
ŠTVRTOK
PIATOK

Kedy a kde: Zraz 8:30 na parkovisku TYRŠÁK Aktivity: Bicyklovanie, kúpanie Obed v Dráždiak Beach Volley o 12:30 Tvorba vlastnej knihy/zošita Čo potrebujem: kartička poistenca, plavky, malý uterák, pitie, bicykel, prilba, ruksačik, nepremokavú bundu/pršiplášť

Kedy a kde: Zraz 8.30 na Železnaj Studienke, na parkovisku pod červeným mostom. Končíme 16.30 na tom istom mieste. Aktivity: Celodenný výlet, peši na Kolibu, kde budeme spoznávať a kresliť zvieratá a rastliny do našej knihy. 12.30 obed s nápojom na Kolibe Poobede sa presunieme na Železnú studienku a preskúmame lúčne kvety, stromy a iné rastliny. Všetko zakreslíme do knihy. Čo potrebujem: kartičku poistenca, pitie, šiltovku, repelent, nepremokavú bundu/pršiplášť

Kedy a kde: Zraz 8:30 na parkovisku TYRŠÁK Končíme 16.30 na tom istom mieste. Aktivity: Celý deň budeme mať na očiach Dunaj. Presunieme sa na bicykloch na pláž na pravom brehu Dunaja.Na pieskovej pláži budeme kresliť,  stavať hrad. Postavíme aj vlastný "stonehenge". 12.30 Obed s nápojom Na bicykloch späť na Tyršák - mestskú pláž Čo potrebujem: bicykel, prilbu, kartičku poistenca, šiltovku, pitie, nepremokavú bundu/pršiplášť

Kedy a kde: Zraz 8.30 na Železnaj Studienke, na parkovisku pod červeným mostom. Končíme 16.30 na tom istom mieste. Aktivity: Bicyklovanie a kone - Ranč Matony, Pozrieme sa ako žijú kone, dozvieme sa ako sa o ne starať a skúsime si jazdu na koni. 12.30 obedná opekačka Poobede si povieme niečo o prežití v lese, živote v praveku a vyrobíme si vlastný indiánsky šperk a talisman a postavíme spoločne totem. Do knihy si zakreslíme mapu. Čo potrebujem: kartičku poistenca, šiltovku, pitie, nepremokavú bundu/pršiplášť

Kedy a kde: Zraz 8:30 na parkovisku TYRŠÁK Aktivity: Bike výlet do bunkra B4. téma: ľudské telo. Potom prednáška o prvej pomoci pri úraze a jej poskytnutí. 12.30 obed = pizza Poobede si oddýchneme v parku a dokončíme našu encyklopédiu. Čo potrebujem: cestovný pas, bicykel, prilbu, plavky, malý uterák, kartičku poistenca, šiltovku, pitie, nepremokavú bundu/pršiplášť V prípade nepriaznivého počasia, pôjdeme do múzea, ZOO, kina alebo na plaváreň.


Registrujte sa

 • Vyberte dátum

Možnosti

Počet Celková suma

Najčastejšíe otázky

Objednanie tábora, platí sa záloha?

Tábor sa považuje za objednaný (držíme vám miesto) odoslaním objednávky a uhradením celej sumy tábora (100%) na náš účet. Nie je možná platba v hotovosti.

Aký program majú deti v prípade nepriaznivého počasia?

V prípade mierneho dažďa treba deťi primerane obliecť a program sa nemení, tréner môže prispôsobiť časovanie programu vzhľadom na povahu počasia (zostanú dlhšie na mieste, kde sa vedia skryť, alebo sa presunú na miesto, kde sú hustejšie stromy a tým pádom sa vyhnú premočeniu). V prípade veľmi nepriaznivého počasia ( silný dážd, búrka) majú deti náhradný program: múzeum, ZOO, kino alebo plaváreň.

Ak bude pandemická situácia pretrvávať a tábor sa neuskutoční? Bude mi vrátený poplatok za tábor? A v akej výške?

Riadime sa a dodržiavame pokyny hlavného hygienika a vládnych nariadení. Ak tábor z objektívnych dôvodov, rozhodnutia vlády alebo v prípade mimoriadnych okolností, ktoré nemáme možnosť ovplyvniť a predvídať, uskutočniť nebudeme môcť, vrátime Vám uhradený tábor v plnej výške.

Vrátite mi poplatok za tábor ak ochoriem na COVID-19 alebo mi bude nariadená karanténa?

Žial, ochorenie na COVID-19 alebo karanténa nie je dôvodom na vrátenie uhradeného poplatku za tábor. Treba nás o tejto skutočnosti (o vašej situácii) čim skôr informovať, a my vám uhradené prostriedky umožníme využiť za tábor v inom termíne alebo na iné služby, ktoré ponúkame. Nevylučujeme, že v prípade nájdenia náhradníka (vašou alebo našou stranou) uhradené prostriedky za tábor môžu byť v plnej sume vrátené na váš účet.

Aké sú podmienky pri storne tábora?

V prípade neúčasti (bez lekárskeho potvrdenia) vám bude zohľadnené storno nasledovne: - zrušenie mesiac pred začiatkom tábora : 30% z celkovej sumy tábora - zrušenie tyždeň pred začiatkom tábora : 100% z celkovej sumy tábora

Môžem si uplatniť zľavu na tábor?

Žial, žiadne zľavy neposkytujeme, ani v prípade súrodencov, ani v prípade, ak plánujete tábor skrátiť o deň/dva.

Vystavujete za tábor účtovný doklad?

Účtovný doklad (faktúru) k platbe tábora ako občianske združenie NEVYSTAVUJEME. Na vašu žiadosť vám pošleme iba potvrdenie prijatia platby na účet formou e-mailu.

Potvrdenie pre zamestnávateľa?

V prípade, ak potrebujete pre zamestnávateľa potvrdenie o úhrade tábora a účasti Vášho dieťaťa v tábore, napíšte nám to na: tabory@medvedicatour.sk a my Vám vystavíme potvrdenie po ukončení tábora a zašleme vám ho emialom.

Čo si má dieťa priniesť - ako zbaliť dieťa na tábor?

Deti treba obliecť primerane počasiu (jedno sa cíti komfortnejšie v tricku, iné v ľahkej mikine), ideálne je mať vhodnú outdoorovú obuv, šiltovku, do batoha treba zbaliť ľahkú "šuštiačku" proti dazďu. Ruksak netreba priveľmi plniť, budú ho niesť celý deň. Cennosti nech deti nechajú doma. Je tiež vhodné deti nakrémovať opalovacím krémom hneď ráno v prípade slnečného leta. Pribaľte prípadne aj repelent (dobrovoľné). Nevyhnutné veci: kartička poistenca (stačí kópia), pitie, ruksačik, nepremokavú bundu/pršiplášť Podrobnejšie inštrukcie (kedy treba zbaliť aj plavky, malý uterák, prípadne cestovný pas na kúpalisko v Hainburgu) nájdete v programe na jednotlivé dni.

Kedy sa dozviem podrobné inštrukcie k táboru?

Zhruba týždeň pred začiatkom turnusu posielame všetkým prihlaseným email s inštrukciami.

Ak má moje dieťa alergiu, intoleranciu na jedlo komu to nahlásim?

Prosíme pri vypĺňaní objednávky napíšte v skratke do poznámky o akú alergiu ide, prípadne či je dieťa glutenfree, lactofree, vegetarian a pod. Odporúčame túto skutočnosť pripomenúť/prediskutovať s trénerom v prvý deň tábora ráno pri odovzdávke dieťaťa (doublecheck). Pri objednávaní jedla zohľadňujeme samozrejme tieto skutočnosti a ďeťom, ktoré majú diétu objednávame vhodné jedlo. V prípade, že má dieťa inú diétu ako sú vyššie spomenuté, prosím neváhajte nás o tom informovať emailom na tabory@medvedicatour.sk a individuálne dohodneme jedálniček.

Ak moje dieťa nemôže nastúpiť do tábora kvôli neočakávaným zdravotným problémom?

Ak dieťa ochorie, alebo nastanú zdravotné komplikácie (zlomeniny a pod.), prečo dieťa nemôže nastúpiť do tábora, po predložení lekárskeho potvrdenia o tejto skutočnosti, vám bude refundovaná plná suma uhradeného poplatku za tábor.

Miesto aktivityTermín a čas

 • 12/07/2021
  16/07/2021
 • 19/07/2021
  23/07/2021
 • 26/07/2021
  30/07/2021
 • 09/08/2021
  13/08/2021
 • 16/08/2021
  20/08/2021
 • 23/08/2021
  27/08/2021

View All Date

Hide All Date

Zdieľaj!