Ponúkame zimné lyžiarske sústredenie (pre našich členov klubu ale aj verejnosť) v stredisku HOCHKAR. Termín je počas zimných prázdnin: 4-8.1.2023.

Ide o lyžovacku v kvalitnom lyžiarskom stredisku, ktoré je vhodné pre deti od úplných začiatočníkov až po pokročilých lyžiarov a aj pre náročných rodičov (freeride).
Hotely máme k dispozícii dva:
Spothaus je 4* kvalitný hotel ležiaci priamo na zjazdovke. Hneď pri príchode do hotela vás privitajú prosecckom, dáte si vybornú polpenziu, po lyžovaní poobedný snack s kávičkou, oddýchnete si v úžasnom wellness centre.
Almgasthof je útulny 3* penzión s vynikajúcou bio stravou. Má priestranné izby. Na masáž si  môžete zbehnúť do blízkeho Sporthotela.
Momentálne sú k dispozícii oba za rovnakú cenu. Takže 4* hotel máte cez nás lacnejsí ako na oficiálnej stránke hotela.
Počas celého dňa sa vám o deti postarajú naši skusení tréneri. Len na obed si zájdete s deťmi vy. Inak máte voľno na samostatné lyžovanie, posedávanie v apre ski, oddychovanie vo wellnesse či iné trávenie voľného času. Po lyžovaní deti s trénermi majú ešte rôzne aktivity: hľadanie pokladu či iné hry v snehu. Bude určite zábava ako vždy na lyžovackách s Medvedicou.
Booknut lyžovacku si môžete tu: