Úplnou novinkou tejto sezóny je Trail camp v 2 variatách:
– 3-dňový “putovný” Trail camp – pre bajkerov, ktorý s MEDVEDiCOU už bike campy vyskúšali a chceli by zažiť niečo úplne nové. S malým batohom po trailoch na dobrodružnej ceste až do cieľovej destinácie.
– klasický Trail camp – pre náročných bajkerov, ktorý chcú len šlapať do pedálov, zabávať sa v terénoch a čo to poskákať.

Nadupané a rokmi overené BIKE denné tábory (I, II, III) sú už kultovým produktom nášho športového klubu a bez nich by snáď už ani neboli prázdniny! Pre najmenších ponúkame tábor Priateľ lesa, ktorý spája športové aktivity a prírodu veľmi pekným spôsobom.

Naša ponuka letných kempov sa rozširuje o čoraz viac žiadanejšie Kempy pri vode:
Kemp na Divokej vode, kde si okrem bicyklovania v okolí užijú plno aktivít, ktoré tento areál ponúka (detský rafting, vodný skúter, kajak, kanoe, SUP, aquaroller, vonkajší bazén, futbal, voleyball, bedminton), navyše jednu noc z “denného tábora” deti prespia v bungalovoch v areáli Divokej vody – ideálna príprava na pobytové tábory 🙂
Ski-wake kemp na Zlatých Pieskoch, ktorý ocenia hlavne lyžiari (“suchá príprava”) ale aj deti, ktoré skrátka majú radi adrenalín pri vode, inline korčule a vôňu opalovacieho krému:-)

Pobytový camp v Kálnici je vhodný pre nadšencov bike parku a nadupaného jazdenia pod vedením našich najlepších trénerov.

Pre deti z Banskej Bystrice a okolia ponúkame Športový kemp na bajkoch, plný aktívneho programu a skvelých zážitkov.

Viac sa o našej ponuke kempov sezóny 2022 dozviete TU.